خانه / محتوی مرتبط / حکمرانی دیجیتال / صعود ۲۳ رتبه‌ای در شاخص انتخابات الکترونیکی
صعود ۲۳ رتبه‌ای در شاخص انتخابات الکترونیکی

صعود ۲۳ رتبه‌ای در شاخص انتخابات الکترونیکی

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران گفت: مجموعه عواملی دست به دست هم داد تا شاخص استان تهران در برگزاری انتخابات الکترونیکی از رتبه ۲۷ کشوری به رتبه چهارم ارتقا پیدا کند.

«مرتضی رضایی» با بیان اینکه در انتخابات اسفند ماه سال گذشته تعامل و همکاری مناسبی از طرف همه عوامل برگزاری انتخابات وجود داشت، گفت: مجموعه این عوامل باعث شد شاخص این استان در برگزاری انتخابات الکترونیکی از رتبه ۲۷ کشوری به رتبه چهارم ارتقا پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران با اعلام این خبر گفت: در ارزیابی انجام شده توسط مرکز فناوری اطلاعات وزارت کشور از برگزاری الکترونیکی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، استان تهران ارتقا چشمگیری داشته است.

وی افزود: با همت و تلاش انجام شده توسط متولیان بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان خوشبختانه استان تهران رتبه چهارم کشوری را در عملکرد انتخابات الکترونیکی به دست آورد. این در حالی است که استان تهران در انتخابات گذشته رتبه ۲۷ را در بین استان های کشور داشته و در انتخابات اسفند ماه سال گذشته شاهد ارتقا ۲۳ پله‌ای استان تهران در انتخابات الکترونیکی بوده‌ایم.

رضایی ادامه داد: این جهش با تلاش و همکاری بخش‌های مختلف ارتباطی استان از جمله مخابرات و اپراتور همراه اول به دست آمده است.

ایرنا

حتما ببینید

تأثیر وحشتناک پیش‌نویس مقررات قانون هوش مصنوعی اتحادیه اروپا بر نرم‌افزارهای منبع‌باز

تأثیر وحشتناک پیش‌نویس مقررات قانون هوش مصنوعی اتحادیه اروپا بر نرم‌افزارهای منبع‌باز

پیش‌نویس مقررات قانون هوش مصنوعی اتحادیه‌ی اروپا می‌تواند تأثیری بسیار بدی بر روند توسعه‌ی نرم‌افزارهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.