آخرین خبرها
خانه / امنیت اطلاعات / آنتی ویروس ، فایروال،نرم افزار و اپلیکیشن امنیتی و راههای پیشگیری / با این اپلیکیشن گوگل موبایل فرزندتان را از راه دور کنترل کنید

با این اپلیکیشن گوگل موبایل فرزندتان را از راه دور کنترل کنید

به تازگیگوگل اپلیکیشنی ساخته شده که به والدین اجازه می دهد از راه دور موبایل فرزندان خود را قفل کنند. همچنین نصب هرگونه اپلیکیشن روی موبایل کودک بدون اجازه والدین ممکن نیست. 

 خبرگزاری مهر به نقل از تلگراف، گوگل اپلیکیشن جدیدی ساخته که به والدین اجازه می دهد با فشار یک دکمه از راه دور موبایل فرزندان خود را قفل کنند.همچنین اپلیکیشن Family Link به بزرگسالان اجازه می دهد فعالیت های کودکان در موبایل های خود را کنترل کنند.

کافی است والدین یک حساب کاربر گوگل در موبایلی ایجاد کنند که قصد محافظت از آن را دارند و در مرحله بعد با پرداخت کارمزدی یک درصدی از کارت اعتباری خود  احراز هویت می شوند. آنها می توانند به طور هفتگی یا ماهانه گزارش هایی درباره اپلیکیشن های مورد استفاده فرزندان و مکان یابی آنها دریافت کنند.این اپلیکیشن برای کودکان و نوجوانان زیر ۱۳ سال ساخته شده است.

همچنین کودکان نمی توانند بدون تایید والدین اپلیکیشنی را دانلود کنند. البته اگر کودک آفلاین باشد، این اپلیکیشن فعال نخواهد بود.

حتما ببینید

با اندروید پی از تماس های مزاحم راحت شوید

گوگل در تلاش برای طراحی نسخه تازه ای از سیستم عامل اندروید است که از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *