آخرین خبرها
خانه / فناوری هوشمند / شهر و ساختمان هوشمند / شهرهوشمند / نخستین استارتاپ ویکند محیط زیست و مدیریت شهری هوشمند برگزار می‌شود
استارتاپ ویکند محیط زیست و مدیریت شهری هوشمند

نخستین استارتاپ ویکند محیط زیست و مدیریت شهری هوشمند برگزار می‌شود

نخستین رویداد استارتاپ ویکند محیط زیست و مدیریت شهری هوشمند ۹ الی ۱۱ اسفندماه سال جاری با هدف مرتفع ساختن چالش های مدیریت شهری به ویژه محیط زیستی در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با توجه به اهمیت بهره گیری از ایده ها، نوآوری ها و نگاه خلاقانه علمی و به روز جامعه دانشگاهی کشور در ارائه راهکارهای موثر بومی با هدف مرتفع ساختن چالش های مدیریت شهری به ویژه محیط زیستی، همچنین کاهش هزینه ها و ایجاد درآمدهای پایدار در مدیریت کلانشهر تهران، نخستین استارت آپ ویکند محیط زیست و مدیریت شهری هوشمند با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.
محورهای برگزاری این استارت آپ ویکند شامل، «مدیریت حمل و نقل»، «ترافیک و کاهش آلودگی هوا»، «مدیریت پایدار منابع – آب، پسماند، انرژی» و «درآمدهای پایدار» می شود.
این رویداد استارت آپی در دانشگاه شهید بهشتی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و پژوهشکده علوم محیطی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
برگزاری این رویداد، نخستین گام در مسیر حرکت به سوی تهران پایدار هوشمند خواهد بود.

حتما ببینید

هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک

هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع انقلاب بلاک چین در مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *