آخرین خبرها
خانه / همایشها، جشنواره، نمایشگاهها و دوره ها / همایش و نمایشگاه تجارت الکترونیک / برگزاری دوره‌ «رقابت‌های دفاع و نفوذ در فضای مجازی» در بهمن ماه
برگزاری دوره‌ «رقابت‌های دفاع و نفوذ در فضای مجازی» در بهمن ماه
برگزاری دوره‌ «رقابت‌های دفاع و نفوذ در فضای مجازی» در بهمن ماه

برگزاری دوره‌ «رقابت‌های دفاع و نفوذ در فضای مجازی» در بهمن ماه

دانشگاه صنعتی شریف هشتمین دوره‌ «رقابت‌های دفاع و نفوذ در فضای مجازی» را با هدف فرهنگ‌سازی و ارتقای آگاهی، دانش و مهارت در زمینه‌ امنیت فضای تبادل اطلاعات و هم‌چنین ارزیابی توانمندی‌ها و قابلیت‌های تخصصی افراد متخصص در این زمینه برگزار می‌کند.

 ایسنا، هشتمین دوره‌ «رقابت‌های دفاع و نفوذ در فضای مجازی» بهمن ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

این مجموعه از رقابت‌ها به طور سالانه با تلاش مرکز آپای دانشگاه صنعتی شریف و با اهدافی چون فرهنگ‌سازی و ارتقای آگاهی، دانش و مهارت در زمینه‌ امنیت فضای تبادل اطلاعات در سطح کاربران نهایی، متخصصین و مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها فرصت مناسبی برای تیم‌ها و افراد فعال در حوزه‌ امنیت فضای تبادل، جهت ارزیابی توانمندی‌ها و قابلیت‌های تخصصی خود فراهم آورده است.

همچنین گردهمایی متخصصین و مسئولین این حوزه در خلال اجرای این رقابت نیز با هدف پیوند و آشنایی این افراد با یکدیگر و تبادل دانش، تجربیات و مهارت‌های آن‌ها، هر ساله در آخرین روز از برگزاری رقابت‌ها برگزار خواهد شد.

هشتمین دوره‌ «رقابت‌های دفاع و نفوذ در فضای مجازی» در چهار محور “طراحی پوستر و کاریکاتورهای ترویجی”، “کارگاه‌های آموزشی و تخصصی”، “ارائه روش‌های خلاقانه در دفاع” و “نفوذ و رقابت فتح پرچم” برگزار می‌شود.

هشتمین دوره‌ رقابت فتح پرچم از ۱۳ تا ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۶ در یک مرحله و به صورت بین‌المللی برگزار خواهد شد. همچنین کارگاه‌های آموزشی این دوره طی روزهای ۱۵ تا ۱۷ بهمن ماه برگزار می‌شود. نمایش پوستر و کاریکاتور نیز طی روزهای ۱۴ تا ۱۸ بهمن ماه و مراسم اختتامیه و اعلام نتایج ۱۸ بهمن ماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه شریف، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رقابت‌ها به آدرس https://cert.sharif.edu مراجعه کنند.

حتما ببینید

هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک

هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع انقلاب بلاک چین در مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *